Uncategorized

ଜୟ ଶ୍ରୀ ଗାଦି ମା ରାତ୍ରି କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଉଦଯାପିତ

ରାଇଘର,୨୨/୪ (ଉତ୍କଳ ସମାଚାର) (ନରସିଂ ବାଘ) :-ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ରାଇଘର ବ୍ଲକ ମୁଣ୍ଡିବେଡା ଗ୍ରାମ ପଂଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାଘବେଡା ଗ୍ରାମର ମିନି ଷ୍ଟାଡିଅମରେ ଚାଲିଥିବା ଜୟ ଶ୍ରୀ ଗାଦି ମା ରାତ୍ରୀ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଗତ ରାତିରେ ଉଦଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି |ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ଶେଷ ରଜନୀରେ ପାତରକୋଟି ଓ ବକଡାବେଡାର ଖେଳାଳୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫାଇନାଲ ଖେଳ ଖେଳା ଯାଇଥିଲା |ଉକ୍ତ ଶେଷ ରଜନୀର ଖେଳରେ ପାତରକୋଟି ଦଳ ବକଡାବେଡା ଦଳକୁ ହରେଇ ଟ୍ରଫି ସହିତ ୧୫ହଜାର ଟଙ୍କା ଜିତିଥିବା ବେଲେ ପରାଜୟ ହୋଇଥିବା ବକଡାବେଡା ଦଳ ମଧ୍ୟ ଏକ ଟ୍ରଫି ସହିତ ୧୦ହଜାର ଟଙ୍କା ହାତେଇଛନ୍ତି |ଉକ୍ତ ଫାଇନାଲ ଖେଳରେ ରାଇଘର ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଶ୍ରୀମତୀ ନବୀନା ନାୟକ,୪ନଂ ଜୋନର ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ଖଗେଶ୍ୱର ହରିଜନ, ମୁଣ୍ଡିବେଡା ପଂଚାୟତର ନାୟକ ସରପଞ୍ଚ ବେହେଡ଼ ଗଣ୍ଡଙ୍କ ସମେତ ମୁଣ୍ଡିବେଡା ଗ୍ରାମ ପଂଚାୟତର ସମସ୍ତ ସିଆରପିଏଫ ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇ ଖେଳାଳୀ ମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିଲେ |ବାଘବେଡା କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ କମିଟି ତରଫରୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଆୟୋଜନ ହୋଇଥିବା ବେଲେ କମିଟିର ସଭାପତି ଲଖିରାମ ଗଣ୍ଡ, ସେକ୍ରେଟାରୀ କ୍ରିଷ୍ଣାଲାଲ ହରିଜନ, କାହ୍ନାରଲାଲ, ତାଣ୍ଡିଲିୟା, ନରହରି ବାଘ, ଟୁନା ସୋରି ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଖେଳ ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶାନ୍ତି ଶୃଙ୍ଖଳା ର ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *