Uncategorized

ରାଉରକେଲା ସାହିତ୍ୟ ସଂସଦ ଗଠିତ

ରାଉରକେଲା,୨୨/୪ (ଉତ୍କଳ ସମାଚାର): ବାସନ୍ତୀ କଲୋନୀସ୍ଥିତ କଳ୍ପତରୁ ଆଶ୍ରମ ପରିସରରେ ନୂତନକରି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା” ରାଉରକେଲା ସାହିତ୍ଯ ସଂସଦ”ର ଲୋକାର୍ପଣ ଉତ୍ସବରେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ପ୍ରାଧ୍ଯାପକ ପୁର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ଉଦଘାଟକ ,ଅନ୍ଯତମ ଉଦ୍ଘାଟକ ଅନୀଲ କୁମାର ଦାଶ ଯୋଗଦେଇ ସଂସଦ ର ଆଭିମୁଖ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ । ସଂସଦ ର ଆବାହକ କବି ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ନାୟକଙ୍କ ଆବାହକତ୍ବରେ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିବା ଏହି ଲୋକାର୍ପଣ ଉତ୍ସବରେ ନୂତନ ସଭାପତି ଭାବେ ବିଜୟ କୁମାର ସାହୁ,ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦିକା ଭାବେ ନିରୁପମା ପତି, ଉପସଭାପତି ଭାବେ ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ବାରିକ ଓ ଅନୀଲ କୁମାର ଦାଶ,କାର୍ଯ୍ଯକାରୀ ସଭାପତି ଭାବେ ଡ ସୁଚିତ୍ରା ମହାନ୍ତି, ସହ ସମ୍ପାଦକ ଭାବେ କନକଲତା ମିଶ୍ର, ସାଂସ୍କୃତିକ ସମ୍ପାଦକ ଭାବେ ଜ୍ଯୋତିର୍ମୟ ଆଚାର୍ଯ୍ଯ,ରାଜ୍ଯ ସଂଯୋଜକ ଭାବେ ନିରଞ୍ଜନ କରଣ , ପ୍ରଚାର ଓ ପ୍ରସାର ସମ୍ପାଦକ ଭାବେ ମହେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ମିଶ୍ର, ସାମାଜିକ ଉନ୍ନୟନ ମୂଳକ ସମ୍ପାଦକ ସୈ।ମ୍ୟପ୍ରସାଦ ନନ୍ଦ ଏବଂ କାର୍ଯକାରୀ ସଭ୍ଯ ଭାବରେ ଗୌତମ ଦାସ,ବସନ୍ତ ବିଶ୍ବକର୍ମା,ଗୀତାରାଣୀ ବେହେରା, ନାରାୟଣ ସ୍ବାଇଁ ପ୍ରମୁଖଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ଵ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା । ଶେଷରେ ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ନାୟକ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ଯବାଦ ଦେଇଥିଲେ। ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ବାସନ୍ତୀ ପୃଷେଠ୍, ସୁନୀତା ମହାନ୍ତି , ମୀନକେତନ ପଶାୟତ ପ୍ରମୁଖ ଏହି ଅବସରରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *